• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 276 dni temu, 23:06
  • Licznik odwiedzin: 286 / 277 dni
 
bieliznaslubnadvbhqz
 
http://www.kobiety.win/ - Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą  zagranicznej mody.  Bardzo często mówi się że  moda pochodzenia polskiego  w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje,  aczkolwiek gdyby   przypatrzeć się temu  dokładniej  polscy handlowcy są w stanie  przedstawić  polskim klientom  naprawdę ciekawe pomysły!
Od najmodniejszych fasonów  po wysokich lotów  materiały. W którym miejscu  pojawia się przeszkoda konsumentów? Brak dostatecznych kompetencji projektujących czy szukający są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Ludzie widząc że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi absurdalnie aczkolwiek niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innych ubrań  ludzie nie muszą  pozyskiwać u naszych sąsiadów  ale  wystarczy jedynie  zbadać miejscowy asortyment.

Kończąc spróbujmy pokochać to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę Polskim  projektantom ale też innym fundamentom tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.